سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

قیمت پنجره دوجداره upvc قدی وین تک در کرمانشاه

سه شنبه 98/7/16
3:0 عصر
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره upvc قدی وین تک در کرمانشاه :لیست انواع قیمت پنجره دوجداره قدی وین تک با ابعاد فرضی می باشد.برای حساب کردن و به دست آوردن قیمت دقیق پروژه و محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc قدی وین تک مورد نظر،از تماس با کارشناسان شرکت پنجره ماندگار با شماره 09127298086  توضیحات لازم و دقیق تر را دریافت کنید.

شرکت پنجره ماندگار با ارائه توضیحاتی کامل، به چک محاسبه قیمت انواع پنجره دوجداره upvc قدی وین تک با ابعاد گوناگون پرداخته و نیز چگونگی محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc قدی وین تک و عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره وین تک را برای شما مشتریان عزیز شرح داده است .

وین تک

ادامه مطلب...

مقایسه درب و پنجره آلومینیومی با UPVC در زاهدان

یکشنبه 98/7/7
5:50 عصر
بهرام پروهان

مقایسه درب و پنجره آلومینیومی با UPVC در زاهدان :مقایسه درب و پنجره آلومینیومی با UPVC یکی از موضوعاتی است که تولیدکنندگان خیلی همواره در پی آن هستد. درب و پنجره یکی از با اهمیت ترین قسمت های یک ساختمان است که علاوه بر زیبایی که به ساختمان می دهد در مصرف انرژی نیز مسئولیت به سزایی دارد هم از نظر مصرف برق به منظور تامین روشنایی و سرمایش هم از نظر گاز طبیعی به منظور تامین گرمایش و نیز نقش به سزایی در کنترل ورود آلودگی های صوتی به داخل ساختمان مسئولیت دارای اهمیتی دارد. از این رو همواره مهندسان زیادی بر روی درب و پنجره تحقیقات گسترده ای انجام داده اند. از طراحی شکل ظاهری تا جنس درب و پنجره تا نوع شیشه و غیره مورد ارزیابی قرار گرفته اند. جنس درب و پنجره چوبی، فلزی، آلومینیومی و UPVC هستند. امروزه درب و پنجره آلومینیومی و UPVC از پرطرفدارترین جنس های به کار برده شده در درب و پنجره هستند. در این نوشته به مقایسه درب و پنجره آلومینیومی با UPVC می پردازیم.

قیمت پنجره

ادامه مطلب...

پنجره دوجداره شاهرود خرید پنجره دوجداره ثابت ویستابست

پنج شنبه 98/7/4
4:52 عصر
بهرام پروهان

پنجره دوجداره شاهرود خرید پنجره دوجداره ثابت ویستابست: پنجره ثابت یو پی وی سی، مناسب جهت نورگیری محل شما است. این مدل پنجره ها یو پی وی سی با توجه به اینکه از هیچ طرفی باز نمی شوند، عبور و مرور هوا از آنها ایجاد نمی شود. ولی می توانید از آن برای روشن شدن اتاق و دید به بیرون به کار ببرید. همیشه و در همه جا لازم نیست تهویه هوا داشته باشیم، در بعضی مکان ها تنها به روشنایی و نور وجود دارد. در چنین شرایطی بهترین انتخاب شما پنجره های ثابت یو پی وی سی هستند، که هم مسئولیت نور رسانی را به طور مناسبی انجام می دهند، عایق بسیار مطلوبی هستند و قیمت مناسبی هم دارند.

ثابت

ادامه مطلب...