سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

نکات فنی مونتاژ در و پنجره دوجداره upvc شیراز

پنج شنبه 98/5/31
3:28 عصر
بهرام پروهان

نکات فنی مونتاژ در و پنجره دوجداره upvc شیراز:شرکت پنجره ماندگار در این نوشته قصد دارد به موضوع نکات فنی مونتاژ در و پنجره دوجداره upvc بپردازد شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید.

پنجره دوجداره رنگی

ادامه مطلب...

پنجره تک حالته دکوراتیو شیشه رنگی در ارومیه

دوشنبه 98/5/28
2:32 عصر
بهرام پروهان

پنجره تک حالته دکوراتیو شیشه رنگی در ارومیه:پنجره تک حالته، دارای استفاده های زیادی است. ولی برای آشنایی بهتر و شناخت بهتر آن بابد مزایا و معایت آن را هم بشناسید. از مهمترین مزایای کاربردی پنجره تک حالته این است که، پنجره تک حالته را می توان به آسانی جایگزین پنجره های استاندارد قدیمی نمود. این کار سبب می شود تا نمای جدیدی به ساختمان تان بدهید بدون اینکه نیاز به مجددا سازی ساختمان تان داشته باشید.

تک حالته

ادامه مطلب...

شیشه دوجداره چیست انواع مدلهای شیشه پنجره یو پی وی سی

شنبه 98/5/26
1:5 عصر
بهرام پروهان

شیشه دوجداره چیست انواع مدلهای شیشه پنجره یو پی وی سی:همانگونه که از نام دوجداره پیداست، شیشه دوجداره حاوی دو لایه شیشه برروی فریم بجای یک لایه شیشه می باشد. بهینه سازی مصرف انرژی به علت اضافه کردن لایه شیشه اضافی نیست، بلکه فضای خالی و هوای بین دو لایه شیشه، دلیل اساسی تشکیل عایق و بهینه سازی مصرف انرژی می باشد.شیشه های عایق دارای اهمیت زیادی هستند. طبق تحقیقات انجام شده، شیشه های ساختمان بیشترین مسئولیت را در از دادن گرما و یا نفوذ گرما به ساختمان دارنددر تابستان، یک پنجره شیشه ای، 100برابر زیادتر از یک دیوار عایق، اجازه عبور گرما به ساختمان را می دهد. همچنین، یک پنجره شیشه ای به مساحت یک متر مربع در تابستان به اندازه گرمای تولید شده به وسیله یک رادیاتور، باعث عبور گرما به درون ساختمان می شود.در زمستان،گرمای هدر رفته از پنجره های شیشه ای تک جداره حدود 10برابر زیادتر از دیوارهای عایق است.در ساختمان های معمولی، پنجره های شیشه ای حدود 40درصد از گرمای درون خانه را از دست می دهند

شیشه دوجداره

ادامه مطلب...

انواع برند پنجره دوجداره یو پی وی سی کرج

سه شنبه 98/5/22
4:22 عصر
بهرام پروهان

 

انواع برند پنجره دوجداره یو پی وی سی کرج:جدیدا پنجره های سه جداره خیلی زیاد مورد استفاده قرار میگیرند و دیگر خیلی کمتر ساختمان های جدید از پنجره های قدیمی استفاده میکنند. یکی از مهم ترین گزینه ها که جزییات پنجره های سه جداره را میسازد پروفیل های یو پی وی سی است. این پروفیل ها از نفت خام، نمک طعام و وینیل متشکل شده اند. البته اکثر این پنجره ها از کلر و وینیل ساخته شده اند.

پنجره دوجداره

ادامه مطلب...

انواع مدل و جنس پنجره و کاربرد در ساختمان

پنج شنبه 98/5/17
5:11 عصر
بهرام پروهان

 

 انواع مدل و جنس پنجره و کاربرد در ساختمان: شرکت پنجره ماندگار در این نوشته درباره موضوع انواع مدل و جنس پنجره و کاربرد آن در ساختمان میپردازد. شرکت پنجره ماندگار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

پنجره دوجداره

ادامه مطلب...