سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

قیمت پنجره دوجداره upvc آلومینیوم ترمال بریک

دوشنبه 96/5/9
10:48 صبح
بهرام پروهان

اتلاف انرژی در پنجره های ترمال بریک آلومینیومی بسیار کمتر از پنجره های آلومینیومی نرمال است هم چنین در برابر تغییر رنگ و شکل به دلیل عوامل محیطی مانند تابش آفتاب، باران، زمان بسیار مقاوم می باشند در نتیجه قیمت پنجره دوجداره upvc آلومینیوم ترمال بریک کمی بالاتر است.

پنجره المینیومی ترمال بریک

 

پنجره های آلومینیومی معمولی قدیمی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند اما باعث تلف شدن انرژی میشوند. برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به دنیا عرضه شد که در این پنجره ها وجود لایه پلاستیکی بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پنجره دو جداره ترمال بریک با این شرکت تماس گرفته و درباره سفارش محصول خود راهنمایی شوید.
محصولات تولیدی این شرکت به دلیل مرغوبیت،قیمت پنجره دوجداره مناسب ورقابتی، کیفیت بالا و داشتن استاندارد ملی ایران و استاندارد CE اروپا حجم گسترده ای از بازار داخل را به خود اختصاص داده است. فرآیند تولید پروفیل در این واحد نمونه صنعتی در 11 مرحله و با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته و با اعمال کنترل های کیفی لازم توسط واحد کنترل کیفی انجام می گیرد. اتلاف انرژی در پنجره های ترمال بریک آلومینیومی بسیار کمتر از پنجره های آلومینیومی نرمال است در نتیجه قیمت پنجره دوجداره upvc آلومینیوم ترمال بریک کمی بالاتر است. پنجره های Thermal break ( با شکست حرارتی) از انواع پنجره های عایق در برابر حرارت می باشند. به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دو جداره بودن شیشه ها، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و دو جداره می شوند. این روش باعث عدم انتقال حرارت در پروفیل میشود .پروفیل های حاصل پروفیل های ترمال بریک می باشند که از دو مقطع پروفیل آلومینیومی مجزا که به وسیله تیغه های پلی آمید به هم متصل می گردند، تشکیل شده اند. امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد. همچنین استفاده از پرده کرکره های عایق در فصول سرد باعث محدودیت در تلفات انرژی بالاخص در هنگام شب خواهد شد.

پنجره یو پی وی سی

قیمت پنجره دوجداره upvc آلومینیوم ترمال بریک : سیستم ترمال بریک به دلیل داشتن لاستیک پلی آمید مابین جدار داخلی و خارجی پروفیل که توسط ماشین آلات پانچ میگردد امکان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امکان دو رنگ بودن نمای داخلی و خارجی را نیز میسر می نماید. پلی آمید خواص مکانیکی خود را در حرارتهای بالا و در برابر مواد شیمیایی و آب و اشعه یو وی حفظ می کند. بالا بودن استحکام و طول عمر بالا از دیگر مزایای تیغه های پلی آمید می باشد. تیغه پلی آمید مانع انتقال حرارت از یک سطح به سطح دیگر میشود. در واقع اطلاق عنوان ترمال بریک به این سیستم به دلیل ایجاد شکست حرارتی و ممانعت از انتقال حرارت میباشد.
مزایای استفاده از پنجره آلومینیومی ترمال بریک :
1-عایق حرارتی
2-عایق رطوبتی
3- ایمن در مقابل سرقت و زلزله
4-غیر قابل اشتغال
5-سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت
6-مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار
7-مقاوم در برابر فشار باد در عین سبکی
8-زیبایی فوق العاده، تنوع رنگ زیاد و دلخواه
بسیاری از کارگاه های ساخت درب و پنجره دو جداره upvc نیز در سر تا سر کشور مشغول به فعالیت هستند. اما اکثر این کارگاه ها از دستگاه های بسیار ارزان و غیر استاندارد برای ساخت درب ها و پنجره های یو پی وی سی خود استفاده می نمایند. از این رو بهتر است که برای سفارش و خرید درب ها و پنجره های upvc به شرکت های معتبر ساخت این گونه درب ها و پنجره ها مراجعه نماییم. هر کدام از شرکت های فروش درب و پنجره یو پی وی سی برند هایی خاص از پروفیل یو پی وی سی را استفاده می نمایند. با توجه به نوع پروفیل مصرفی، قیمت پنجره دوجداره upvc آلومینیوم ترمال بریک با هم متفاوت خواهد شد.