سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

قیمت پنجره دو جداره با پروفیل وکا

شنبه 96/4/24
2:16 عصر
بهرام پروهان

این شرکت نماینده کمپانی پروفیل وکا VEKA در ایران می باشد. شما می توانید برای استعلام قیمت پنجره دو جداره با پروفیل وکا با ما تماس بگیرید. وکا از بزرگترین تولید کنندگان پروفیل های یو پی وی سی است که در ساخت درب ها و پنجره های دوجداره استفاده می شود.

پنجره یو پی وی سی

 این شرکت آلمانی به عنوان یک عضو از USGBC و انجمن ساختمان سبز US، تمایل دارد درب ها و پنجره های تجاری با سبک های معماری بسیار گسترده تولید کند، در حالی که مصرف انرژی را به حداقل می رساند. سیستم تجاری وکا  محیط سالم تری را در ساختمان های تجاری فراهم می کند. سیستم های پروفیل وکا دارای امکانات استفاده متعدد و متفاوت بوده ودارای سابقه درخشانی در مقاومت و ماندگاری درشرایط نامساعد آب و هوایی می باشد . با توجه به مناسب بودن قیمت پنجره دو جداره با پروفیل وکا از آنها در برجها و ویلاها در بازاری همچون بازار ایران، مخصوص درمناطق سردتر شمالی ، به همین ترتیب مناطق گرم و مرطوب ساحلی است استفاده می شود.

پنجره دوجداره

صحت این موضوع به دلایل زیر می باشد :
* عایق پیشرفته دربرابر گرما و سرما که به همین دلیل کاهش چشمگیرمصرف انرژی را به دنبال دارد.
* عایق بی نقص و کامل دربرابر صدا با استفاده از شیشه گذاری دوجداره باکیفیت
* عایق کامل جریان هوا وسد کننده گردو غبار، باران، طوفان شن ، برف و غیره
* طراحی شده برای ساختمانهای رو به دریا ، مرتفع و برجها در کلاس تحمل و فشار C ، ساختمانهای با ارتفاع 20 تا 100 متر مواجه با وزش شدید و فشار باد.
امکانات متعدد کارکرد و قیمت پنجره دو جداره با پروفیل وکا :
پروفیل وکا توسط بیشتر موسسه های تست و گواهی نامه دهنده اروپا ، امریکای شمالی ، آفریقا و خاور دور مورد ارزیابی و تایید قرارگرفته است و هم اکنون نیز جهت دریافت گواهی نامه موسسه تحقیقات مسکن و ساختمان برای سیستم VEKA SOFTLINE 58 mm اقدام گردیده است.