قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

فروش پنجره دوجداره ویستابست خلیجی

دوشنبه 98/3/13
3:9 عصر
بهرام پروهان

فروش پنجره دوجداره ویستابست خلیجی: استفاده از نمای پنجره های پیش آمده با استفاده از پنجره های دوجداره خلیجی ویستابست به دلایل مختلف می تواند باعث مدرن شدن و خاص شدن دکوراسیون خانه شما شود. برخی افراد تصور می کنند که پنجره های موسوم به خلیجی یا شاه نشین تا حد زیادی قدیمی و از مد افتاده است  ,اما از نظر طراحان حرفه ای دکوراسیون، استفاده از این نوع پنجره های یو پی وی سی  ویستابستمزایایی دارد که آنها را تبدیل به انتخابی مناسب و قابل توجه می کند. با توجه به همین مزایا و نکات مثبت، در ادامه ایده های دکوراسیون را با محوریت پنجره های خلیجی در فضای داخلی منازل را ارائه خواهیم کرد.

 

پنجره دوجداره خلیجی

فروش پنجره دوجداره ویستابست خلیجی

. پنجره های خلیجی دوجداره یا شاه نشین می توانند محلی برای استراحت و خلوت کردن باشند .برای آنکه محیط لوکس اتاقتان را تکمیل کنید، از یک تشک نرم و با کیفیت با پارچه هایی نرم و آرامش بخش استفاده کنید و یک نشیمنگاه دنج و راحت در کنار مناظر طبیعی و چشم اندازهای پنجره ها بسازید. همچنین می توانید از کوسن های مختلف، بالشت های بزرگ و نرم، و دیگر وسایلی که می تواند برای یک استراحت خوب و همراه با آرامش کمکتان کند، بهره بگیرید.

پنجره خلیجی ویستابست

فروش پنجره دوجداره ویستابست

این پنجره‌های ویستابست به دلیل هزینه‌ی بالا و در نظر گرفتن مکانی مناسب برای آنها، دارای اشکالاتی هستند اما به دلایل زیر، اختصاص بخشی از فضای آپارتمان به این پنجره‌ها، مزایای زیادی دارد:

شاید تصور کنید پنجره‌های یو پی وی سی خلیجی، پیش آمده یا شاه نشین، منسوخ شده‌اند, در حالی که این پنجره‌ها، هنوز هم در برخی از ساختمان‌ها و ویلا ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پنجره‌ها به دلیل هزینه‌ی بالا و در نظر گرفتن مکانی مناسب برای آنها، دارای اشکالاتی هستند اما به دلایل زیر، اختصاص بخشی از فضای آپارتمان به این پنجره‌ها، مزایای زیادی دارد؛


  •  بخشیدن احساسی مینمالیست، مدرن و لطیف به فضا
  •  اضافه کردن نور و روشنایی به ویژه با شیشه‌های پانوراما که نور را از زوایای مختلف به فضا هدایت می‌کنند
  •  بهترین ترکیب با فضاهای ذخیره‌سازی مانند کتابخانه، قفسه و …
  •  قرار دادن آیتم‎‌های گوناگون در کنار هم؛ پنجره و روشنایی در کنار تخت خواب، میز غذاخوری، میز مطالعه و …
  •  قابی زیبا برای نمایش مناظر