سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

فرومش پنجره دوجداره ویستابست فولکس واگنی

یکشنبه 98/3/12
3:59 عصر
بهرام پروهان

فروش پنجره دوجداره ویستابست فولکس واگنی : درب و پنجره دو جداره حالات بازشوی متفاوتی دارند که یکی از بهینه ترین و بهترین  انواع آن پنجره ویستابست فولکس واگنی می باشدکه در کنار عایق بندی کامل و بی نقص خود، معماری داخلیو نمای فضای داخلی ساختمان را زیبا تر نشان می دهد. با توجه به اینکه این مدل از پنجره دوجداره به شکل کشویی باز و بسته می شوداما با توجه به فرم حرکت ابتدایی خود از عایق بندی خوبی برخوردار می باشد. حالت بازشوی آنها مانند دربهای ون می باشد.از یراق فولکس واگنی می توان در هر برندی از پنجرهو یا حتی در تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب استفاده نمود.

پنجره فولکس واگنی

فروش پنجره دوجداره ویستابست فولکس واگنی

این مدل از پنجره های upvc ویستابست می تواند جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی باشد.بر اساس عایق بودن نسبت به سر و صدا و گرد و غبار و اتلاف انرژی فوق العاده می باشد،پروفیل upvc  مورد استفاده در این پنجره ها از نوع معمولی می باشدولی یراق آلات استفاده شده در آن نسبت به نمونه های دیگر گرانتر است. قیمت تمام شده این پنجرها نسبت به انواع دیگر پنجره بیشتر است.ولی هم زیبایی بیشتر و هم عایق بندی بهتری نسبت به پنجره ها ی کشویی دارند.

پنجره دو جداره فولکس واگنی ویستابست در سه حالت قرار می گیرد.یعنی در حالت های بسته، حالت بازشو از بالا و حالت باز می باشد.هنگام بسته شدن بدلیل چسبیدن بازشو به فریم، عایق بندی نسبت بهجریان هوا و گرد و غبار بصورت 100%انجام می شود.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

فروش پنجره دوجداره ویستابست

با حرکت دستگیره بصورت 90درجه ای، پنجره فولکس واگنیهمانند پنجره دو حالته از قسمت بالا باز خواهد شد.مکانیزم بعدی حرکت دستگیره به سمت بالا (45درجه) می باشدکه اهرم های کشویی فعال شده و پنجره یو پی وی سی به شکل کشویی به سمت راست یا چپ باز می گردد.

برای بستن نیز با کشیدن لنگه بازشو تا انتها، ریل فولکس واگنی، لنگه بازشو رابه سمت فریم کشیده می شود و به حالت بازشو از بالا تغییر می کند.در انتها با بستن دستگیره لنگه از بالا نیز کاملا بسته می شود.البته بهتر است برای باز و بسته نمودن پنجره دوجداره فولکس واگنی، بازشو تا انتها باز شود.