سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

بهترین عایق بندی درب پنجره uovc شرکت ایرانی

چهارشنبه 98/2/25
4:32 عصر
بهرام پروهان

بهترین عایق بندی درب پنجره upvc شرکت ایرانی : باتوجه به اینکه امروزه بهینه سازی مصرف انرژی یکی ازمسائلی است که بیش از پیش توجه کشورهای در حال توسعه را به خود جلب کرده است و همچنین با توجه به اینکه حدودا 40 درصدانرژی در ساختمان ها از طریق در و پنجره های غیر عایق اتلاف میشوند ، ضرورت استفاده از پنجره دو جداره عایق به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی گریز ناپذیر است. شرکت پنجره ماندگار با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از پروفیل upvc و شیشه های دوجداره با بهره گیری از تیم متخصص در امر مشاوره، طراحی ،اندازه گیری ، تولید و نصب استاندارد پنجره دوجداره ،این آمادگی را دارد تا مشتریان عزیز را از خدمات مناسب خود در راستای کاهش هزینه های مربوط به انرژی بهره مند نماید. 

پنجره upvc

بهترین عایق بندی درب پنجره upvc شرکت ایرانی

عایق صوت:

پنجره دوجداره می تواند یک انتخاب بسیار مناسب جهت جلوگیری از آلودگی های صوتی به داخل ساختمان باشد. ولی نکته بسیار مهم ترکیب پروفیل upvc با یراق و شیشه دوجداره استاندارد می باشد که با توجه به موقعیت ساختمان و میزان آلودگی صوتی می بایستی نوع شیشه دوجداره و یراق مناسب انتخاب شود. برای ایجاد محیطی مناسب خواب و مطالعه باید شدت صوت را به حدود 30دسی بل رساند.

 جلوگیری از ورود گرد و غبار:

با استفاده از یراق آلات استندارد مانند یراق پنجره دوجدارهدوحالته، فولکس واگنی و… با توجه به قفل شدن پنجره از چهار جهت، تا حد بسیار زیادی از ورود گرد و غبار و دوده به داخل جلوگیری می شود.کاهش مصرف انرژی:باتوجه به اینکه حدود 35%از اتلاف انرژی در ساختمان از طریق پنجره ها صورت می گیرد با استفاده از پنجره upvc با یراق و شیشه دوجداره استاندارد شما می توانید این میزان پرت انرژی را در ساختمان ها کنترل نمایید.

تأثیر مطلوب بر محیط زیست:

تأثیر پروفیل های upvc بر محیط زیست با توجه به کاهش مصرف سوخت های فسیلی، بازیافت 100درصدی و امکان برگشت به عرصه تولید، مطلوب ارزیابی شده است.

مانع نفوذ اب و مقاوم در برابر فشار آب:استفاده از لاستیک های آب بندی از جنس EPDM مقاوم در برابر سرما و گرما – امکان نفوذ هرگونه آب را به داخل پنجره می گیرد و همچنین با توجه به وجود گالوانیزه U شکل به ضخامت 1/5میلیمتر دور تا دور کلاف پنجره، پنجره از استحکام قابل توجهی در برابر فشار باد برخوردار می شود.

 

پنجره عایق

بهترین عایق بندی درب پنجره upvc

قابلیت نصب انواع یراق آلات:

پروفیل upvc طوری طراحی شده است که قابلیت نصب انواع یراق آلات کاربردی و استاندارد بر روی آن وجود دارد. یراق آلات شامل تک حالته، دوحالته، کشویی، فولکس واگنی و …

امنیت بالا:

پروفیل upvc و پنجره دوجداره عایق این قابلیت را دارد که با استفاده از شیشه دوجداره ضد سرقت و یراق آلات ضد سرقت به یک پنجره دوجداره ضد سرقت تبدیل گردد.

پروفیل مخصوص تعویض پنجره:

پنجره دوجداره جهت پروژه های بازسازی یا تعویض پنجره های قدیمی، دارای یک پروفیل لبه دار مخصوص تعویض پنجره های قدیمی می باشد، با استفاده از پروفیل بازسازی به راحتی امکان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره ویستابست مهیا می باشد. بدون تخریب و یکروزه

کاهش تبادل حرارتی:

با توجه به پایین بودن ضریب انتقال حرارتی و یا همان ضریب K_u پروفیل یو پی وی سی و وجود کانالهای طراحی شده در پروفیل ویستابست، میزان تبادل حرارت تا حد قابل توجهی در پنجره دوجداره ویستابست پایین می آید.

بالا رفتن بهره وری انرژی:

پنجره دوجداره عایق به همراه یراق آلات استاندارد و شیشه دوجداره و یا سه جداره ضمن کاهش چشم گیر تبادل حرارتی بین فضای داخل و خارج ساختمان ها از اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی جلوگیری می نماید و در نتیجه بهره وری انرژی را بالا می برد.

ضد خوردگی و پوسیدگی:

برخلاف خیلی از مواد یو پی وی سی، پروفیل و متعاقب آن پنجره دوجداره در برابر دامنه وسیعی از مواد شیمیایی و قلیایی مقاوم بوده و بر اثر گذشت زمان و آلودگی های محیطی دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود و هرگز تغییر رنگ پیدا نخواهد کرد.