سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک

پنج شنبه 96/9/2
7:0 صبح
بهرام پروهان

ویژگی پنجره upvcدو حالته وین تک باز شدن بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی است. پنجره upvcدو حالته وین تک به گونه ای طراحی شده است که مانع بسیار خوبی در برابر نفوذ آب باران، گرد و غبار، آلودگی هوا و کاهش آلودگی صوتی تا 40 دسی بل می باشد. قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک در مقایسه با پنجره های معمولی و ساده بالاتر می باشد. https://upvc.pro/

پنجره دوحالته

در ساخت و سازهای ساختمان،  پنجره upvcدو حالته وین تک  و آلمینیوم خوب باید پاسخ گوی نیازهای مشتری بوده و بعنوان یک عایق حرارتی مناسب، موجب از دست رفتن کمترین میزان انرژی، جهت دستیابی به تهویه مطبوع هوای داخل ساختمان گردد . پلی وینیل کلراید سخت (UPVC) ماده مناسبی جهت تولید سریع و گوناگون از پروفیلها است . این پروفیلها که علی رغم ارزانی بها از ظاهری زیبا برخوردارند ، امروزه به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مورد توجه تولید کنندگان  پنجره upvcدو حالته وین تک  قرار گرفته اند. استفاده از شیشه دو و سه جداره به همراه یراق آلات مناسب علاوه بر اعمال کیفیت بالا در فرآیند تولید محصول موجب عدم نیاز به حفاظ های فلزی میگردد. https://upvc.pro/مزایای متعدد استفاده از  پنجره upvcدو حالته وین تک  در ساختمانها این محصول را به رایج ترین نوع در میان سایر انواع درب و پنجره در کشورهای پیشرفته تبدیل نموده است.
پنجره upvcدو حالته وین تک  به طور کلی در دو گروه ساخته میشود:
نحوه باز شدن پنجره های کشویی به وسیله حرکت غلطک هایی می باشد که بر روی ریل تعبیه شده است که می تواند به چپ و یا راست حرکت کند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار های مویی است که به منظور جلوگیری از ایجاد استحکاک قرار داده شده است.
در پنجره upvcدو حالته وین تک جنس نوار،که نوار آبندی نامیده میشود از نوار لاستیکی EPDM ،سیلیکون و یا TPE می باشد. پنجره upvcدو حالته وین تک  قابلیت ساخت در ابعاد مختلفی را دارد، همچنین به دلیل این که بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرک آن بر روی لنگه ثابت قرار گیرد، پس این پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته می شوند.
اولویت انتخاب و پیشنهاد خرید پنجره upvcدو حالته وین تک می باشد. عایق بندی این کلاس پنجره دوجداره بدلیل مشخصات خاص پروفیل ها و استفاده از دو ردیف نوار عایق عالی در محل نصب شیشه دو و یا سه جداره با دو یا سه ردیف نوار آب بندی دیگر در محل قاب های UPVC بسیار مناسب تر از انواع کشویی می باشد. این سیستم پنجره دوجداره شامل یک قاب اصلی با اندازه دلخواه می باشد. لنگه بازشو حول یک محور در قاب خود حرکت می کند. https://upvc.pro/ امکان ساخت پنجره های تو در تو در این سیستم ممکن می باشد به نحوی که یک لنگه بازشو خود قاب اصلی یک بازشو دیگر باشد. اشکال خاص پنجره مانند پنجره های دوجداره گرد، زاویه دار و … نیز با انواع اتصالات و یراق آلات دوجداره ممکن می باشد.

بهترین پنجره دوجداره

انواع یراق آلات و قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک
انواع یراق آلات ق پنجره upvcدو حالته وین تک دارای نحوه عملکرد متفاوتی می باشند تا خریداران بتوانند با توجه به سلیقه و نیازشان هنگام سفارش درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی از آن استفاده نمایند چرا که با توجه به نوع یراق آلات استفاده شده در قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک  با یکدیگر متفاوت می باشد.
1- قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک  تک حالته (Turn)
دراین نوع از یراق بازشوی پنجره حول محور نود درجه باز و بسته می شود.
2- کلنگی یا یراق سرویسی پنجره وین تک (Tilt)
برای اندازه های کوچکی از پنجره که معمولا در سرویس بهداشتی و حمام است از این نوع یراق مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع یراق فقط از زاویه بالا به میزان 30 درجه باز می شود و کور شدن نقطه دید از روبرو از مزایای این سیستم است.
3- قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک
در این نوع از یراق آلات قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. این سیستم به گونه ای طراحی شده که مانع بسیار مقاومی در برابر نفوذ آب باران، گرد و غبار، آلودگی هوا و کاهش آلودگی های صوتی می باشد.
مکانیزم سیستم پنجره و قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک
مکانیزم سیستم بازشو قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک  به صورت Tilt & Turn دو جهت بازشو و یا دوحالته حول هر دو محور کناری و زیرین ( عمودی و افقی) می‌باشد.
مزیت قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک یا دو جهت بازشو :
– مخفی بودن کل یراق آلات مصرفی حول محور بازشو https://upvc.pro/
– ایمنی بسیار بالا نسبت به یراق آلات تک حالته با توجه به نوع یراق مصرفی Security tilt keep
– قابلیت رگلاژ راحت و آسان (حتی توسط یک فرد غیر متخصص) و بدون حضور نصاب

پنجره دوجداره upvc

 

قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک
متاسفانه دیده شده که جهت پایین آوردن قیمت متر طول پروفیل ها از گالوانیزه ای به ضخامت 9/. یا 1 میلی متر استفاده می کنند و یا اصلا داخل پنجره های دوجداره از گالوانیزه استفاده نمی کنند و همچنین بجای استفاده از لاستیک های آب بندی epdm از لاستیک های سرخود و غیر قابل تعویض استفاده می کنند ، تنها در این حالت است که قیمت پروفیل های یو پی وی سی را می توان پایین آورد که این کار اصلا مورد تایید استاندارد نمی باشد و هرگز پنجره دوجداره عایق و مستحکمی را تشکیل نخواهد داد.
پس دقت فرمایید که که پروفیل دارای استاندارد RAL و SKZ آلمان باشد. داخل آن حتما از گالوانیزیه یکپارچه U شکل با ضخامت 1/5 میلی متر و از لاستیک آب بندی epdm قابل تعویض استفاده شده باشد.
از جمله مهم ترین مزایا پنجره upvcدو حالته وین تک می توان گفت که این نوع پنجره ها عایق صدا بوده و باعث ورود صداهای مزاحم نمی شود همچنین در برابر گرد و خاک و آلودگی های محیطی عایق بوده و تا 100% از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند .
از دیگر مزیت های پنجره upvcدو حالته وین تک می توان به شکل پذیری آسان جهت ساخت پنجره در اشکال خاص اشاره کرد رنگ آمیزی آسان جهت تغییر رنگ نسبت به نمای ساختمان و یا به سلیقه خریدار، عدم اشتعال در آتش سوزی ، مقاومت بالا در برابر سرقت و سبک بودن آن نسبت به آهن و آلومینیوم اشاره کرد.
2- تاثیر یراق بر قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک
بعد از پروفیل دومین عامل تاثیر گزار بر قیمت پنجره upvcدو حالته وین تک ، یراق پنجره یو پی وی سی می باشد. یراق شامل لولاها، اسپانیولت و دستگیره می باشد. قیمت آن براساس هر دست محاسبه می گردد. دقت فرمایید که لولاها، دستگیره و اسپانیولت، همگی از یک برند باشد و علامت تجاری آن برند بر روی آن حک شده باشد.
قیمت یراق براساس کشور تولیدکننده آن متفاوت است، بیشترین قیمت یراق آلات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی مربوط به یراق آلات  شرکت Roto آلمان می باشد که برحسب دوحالته، تک حالته، اورهانگ، فولکس واگنی و یا کشویی متفاوت است. یراق های ترک موجود در بازار از کیفیت متوسط برخوردار هستند مثل یراق Vorne و یا Vhs که ساخت کشور ترکیه می باشند و از یراق آلات گرید A ترکیه می باشند.