سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

قیمت پنجره دوجداره upvc هلالی

سه شنبه 96/3/30
12:32 عصر
بهرام پروهان

درب ها و پنجره های دوجداره هلالی به دلیل زیبایی شان بیشترین کاربرد را در نمای ساختمان دارد. قیمت پنجره دوجداره هلالی نسبت به سایر پنجره های دوجداره از قیمت بالاتری برخوردار هستند. چرا که ساخت آنها متفاوت است و هزینه خم کردن پروفیل یو پی وی سی  نیز به سایر هزینه ها اضافه میگردد. در اینجا به معرفی انواع درب ها و پنجره های هلالی میپردازیم.

پنجره هلالی دوجداره

ادامه مطلب...

قیمت پنجره دوجداره upvc با کیفیت بالا

یکشنبه 96/3/28
2:59 عصر
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره  و درب یو پی وی سی با توجه به نوع آنها رنج گسترده ای دارد. تنوع در طرح و رنگ، استقامت فیزیکی و یا مقاومت در برابر شرایط جوی متفاوت و همچنین قابلیت بازیافت pvc به کاررفته در ساخت پنجره دوجداره ، موجب تحولات عمده ای در این صنعت گردیده است. درب و پنجره دوجداره قابل بازیافت می باشند بنابر این به محیط زیست نیز صدمه نمی زنند.

ادامه مطلب...

قیمت تعویض پنجره دوجداره upvc

شنبه 96/3/27
10:19 صبح
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی در انتخاب نوع آن بسیار مهم است. برای تعیین قیمت پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی مورد نیاز باید به شرکت های معتبر تولید و فروش درب ها و پنجره های یو پی وی سی مراجعه نمایید.

پنجره دوجداره

ادامه مطلب...

ارزان قیمت ترین درب پنجره دوجداره upvc

پنج شنبه 96/3/25
11:4 صبح
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی با توجه به نوع آن متغیر است درب ها و پنجره های یو پی وی سی دوجداره ارزان قیمت اکثرا ساخت ایران می باشندو متاسفانه کیفیت بالا و قابل قبولی ندارند و پس از مدتی از کارایی آنها کاسته می شود.

شیشه سانرژی

ادامه مطلب...

قیمت پنجره دوجداره upvc ضدسرقت

چهارشنبه 96/3/24
4:16 عصر
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره با توجه به نوع آن متفاوت است پنجره ای که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته پنجره دوجداره ضد سرقت است که قیمت آن کمی بالاتر است .جنس شیشه مصرفی در آنها نشکن هستند و در برابر ضربه مقاوم می باشند.

عکس پنجره ضد سرقت

ادامه مطلب...