سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره, قیمت پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره ارزان, قیمت بهترین پنجره دو سه جداره, قیمت پنجره ضد صرقت

پنجره دو جداره ذغالی برای ساختمان ویلا رنگی

سه شنبه 101/2/27
4:24 عصر
بهرام پروهان

پنجره دو جداره ذغالی  برای ساختمان ویلا رنگی پنجره های دوجداره upvc به صورت پیش فرض و بدون رنگ امیزی ، به رنگ سفید هستند.

بخش زیادی از استفاده از این پنجره ها نیز به همان صورت خام و بدون رنگ است ، چرا که رنگ سفید آن ها خود با بسیاری از طرح ها و دکوراسیون هماهنگی داشته ، و به اصطلاح ست می شوند . بنابراین بسیاری از افراد از پنجره دوجداره با رنگ سفید اورجینال استفاده می کنند.

پنجره زغالی

پنجره دو جداره ذغالی  برای ساختمان ویلا رنگی

اما برخی دیگر از افراد ترجیح می دهند پنجره ای با رنگ بندی متفاوت ، و حتی طرحی متفاوت داشته باشند.

خوشبختانه سازندگان پنجره upvc آن ها را در رنگ های متفاوت نیز تولید می کنند ، که سبب می شود تنوع بسیار بالاتری برای انتخاب آن ها وجود داشته باشد.

پنجره دوجداره زغالی لمینت


استفاده از لیمنت های زغالی ، روش دیگری برای ساخت پنجره های دو جداره زغالی است . از مزایای این نوع پنجره ، امکان ایجاد طرح در آن ها نیز می باشد.

طرح هایی همانند طرح چوب که هر یک در انواع و رنگ های بسیار متعدد وجود دارند، طرح ها با پترن های متعدد ، و غیره در انواع لمینت شده پنجره upvc زغالی وجود دارد ، که بسیار محبوب و پرطرفدار نیز هستند.

برای ساخت پنجره upvc دوجداره رنگ دار با روکش لمینت ، یک فویل را پوسته رنگدار را روی سطح فریم قرار داده ،و ان را به میزان مناسب حرارت میدهند.

این کار سبب می شود تا فویل به طور دائمی به پروفیل بچسبد

مزایای پنجره دوجداره رنگی

زیبایی خیره کننده ، و امکان هماهنگی بین اجزای مختلف ساختمان ، مهم ترین و اصلی ترین مزیت استفاده از پنجره های دوجداره upvc رنگی است.

امکان انتخاب زیاد وتنوع بالا، و استفاده از طرح های متنوع لمینتی از دیگر مزایای پنجره دو جداره رنگی است.

پنجره های دو جداره رنگی ، دارای دیگر مزایای پنجره upvc شامل عایق بندی بالا ، جلوگیری از ورود گرما و سرما به داخل ساختمان ، و جلوگیری از آلودگی صوتی و … نیز هست.

نصب پنجره دوجداره رنگی

نصب پنجره upvc یک مرحله ی مهم و کلیدی است ، که می تواند بر کارایی و کیفیت درب یا پنجره نیز تاثیر بگذارد.

اگر نصب به درستی و توسط افراد ماهر و تکنسین نصب با تجربه انجام نشود، می تواند بعده ها افت کیفیت پیدا کرده ، و یا به خوبی عایق بندی نشود.

بنابراین ، نصب پنجره دوجداره باید توسط افراد ماهر انجام شود.